Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Sprzątaczka z orzeczeniem

Częstochowa

, Probet Sp. z o.o.

Sprzątaczka z orzeczeniem
Częstochowa

Opis stanowiska

PROBET Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej .

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy.
Zadzwoń. tel: 799-016-083 lub 799-016-086

zawód: Sprzątaczka .
miejsce pracy: Częstochowa, ul. Morsztyna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów
• Czysta lekka praca.

Wymagania

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

• Praca oparta o umowę o pracę na pełny etat.
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej