Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista do Laboratorium Produkcji Soczewek Okularowych

Gdynia

, SZAJNA Laboratorium Optyczne

Specjalista do Laboratorium Produkcji Soczewek Okularowych
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem zautomatyzowanego procesu produkcji soczewek oraz pracy maszyn i urządzeń.
Obsługa nowoczesnego parku maszynowego oraz urządzeń wykorzystujących technologię cyfrową.
Przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych.
Obsługa precyzyjnych urządzeń kontrolno-pomiarowych.
Dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn i urządzeń łącznie z drobnymi pracami naprawczymi.
Przestrzeganie terminowości wymiany komponentów do produkcji soczewek okularowych.
Dbałość i precyzja w realizacji powierzonych prac do wykonania.

Wymagania

Wykształcenie techniczne.
Umiejętność pracy w zespole.
Skrupulatność w działaniu.
Cenimy odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu czynności.
Oczekujemy podnoszenia kwalifikacji na powierzonych stanowiskach pracy.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat.
Bardzo dobre i czyste warunki pracy.
Pracę w zespole wysoko kwalifikowanych specjalistów.
Ciekawą pracę w środowisku wysoko zaangażowanych technologicznie urządzeń z nietuzinkowym produktem końcowym.
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.