Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wieprz
    (14-230)

Praca na stanowisku LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Wieprz

, SM LOGISTIC Sp.zo.o.

LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Wieprz

Opis stanowiska

SM LOGISTIC Sp. z o.o. – firma z ponad 20-to letnim doświadczeniem

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 34-122 Wieprz k. Andrychowa

Wymagania

- min. 5-cio letniego doświadczenia na stanowisku Lakiernika ,
- umiejętność pracy w zespole ,komunikatywność ,
- dyspozycyjności,
- rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej firmie działającej od ponad 20 lat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość szkoleń i rozwoju kariery zawodowej