Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego

Szczecin

, Antidotum- agencja zatrudnienia

Operator wózka widłowego
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operatora wózka widłowego.
Miejsce pracy: Przecław
Nr ref: opw/prz/2016
Zadania:
- wydawanie i załadunek towaru z magazynu,
- przyjmowanie towaru do magazynu,
- wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy
- mile widziane uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową do 3,1 m³,
- dokładność, sumienność,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- praca w jednozmianowym systemie,
- praca w miłej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.