Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca klienta / stabilne zatrudnienie i atrakcyjna stawka

Warszawa

, Sylwia

Doradca klienta / stabilne zatrudnienie i atrakcyjna stawka
Warszawa

Opis stanowiska

Szukasz pracy, która pozwoli Ci dobrze zarobić i oferuje elastyczny grafik, który nie będzie kolidował z Twoją szkołą/uczelnią? Dobrze trafiłeś! Gwarantujemy Ci elastyczne godziny pracy i możliwość zarobku dodatkowych pieniędzy :)
OPIS STANOWISKA:
- telefoniczna obsługa klienta
- zawieranie nowych jak i przedłużanie umów obecnym klientom firmy
- sprzedaż aktualnych ofert

Wymagania

-status ucznia/ studenta
- min. wykształcenie średnie
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- otwartość i komunikatywność

Oferujemy

- stałą stawkę godzinową oraz możliwość otrzymania dodatkowych bonusów pieniężnych
- umowę zlecenie, wychodzącą na przeciw Twoim oczekiwaniom
- pakiet szkoleń, które rozwiną drzemiący w Tobie potencjał :)