Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Zgorzelec
    (59-900)

Praca na stanowisku Doradca ds. technicznych

Zgorzelec

, OSTAL GROUP SP. Z O.O.

Doradca ds. technicznych
Zgorzelec

Opis stanowiska

Firma OSTAL GROUP SP. Z O. O. ze Zgorzelca, założona przez braci Romana i Jarosława Ostalskich specjalizuje się w produkcji i montażach energooszczędnej stolarki okienno-drzwiowej oraz ogrodów zimowych.
Od 1999 roku wykonujemy profesjonalne montaże na terenie Polski i poza granicami kraju (Niemcy).Dysponujemy wiedzą i sprzętem, zatrudniamy osoby rzetelne, uczciwe i pracowite.

Misja Firmy:
Pomagamy zbudować niezależność od dostaw i cen energii, budujemy dodatkowe źródło dochodu.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:

DORADCA DS.TECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Zgorzelec.
Praca stała: od zaraz.

Obowiązki:
- sporządzanie wycen na podstawie dokumentacji technicznej,
- kompleksowa realizacja zamówień (doradztwo techniczne, wycena, przygotowanie oferty, monitorowanie realizacji zamówienia),
- prowadzenie bieżących uzgodnień z klientami,
- przygotowywanie ofert przetargowych,
- kontrola obiegu dokumentów,
- przygotowywanie raportów i sprawozdań,
- współpraca z dostawcami,

Wymagania

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowlane, konstruktorskie),
- chęć podnoszenia kwalifikacje zawodowych,
- mile widziana znajomość oprogramowania do projektowania stolarki otworowej (np. STOLCAD),
- mile widziana znajomość j. niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B,
- osoba nastawiona na rozwój swój i firmy, potrafiąca zarządzać swoją pracą,
- osoba dokładna, terminowa oraz komunikatywna.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie z tradycjami, działającej na polskim i międzynarodowym rynku,
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i zaangażowania,
- dogodne warunki pracy (godz. 8.00-16.00),
- profesjonalne specjalistyczne szkolenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł rozwijać swoje talenty?
Jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i uczciwą?
Posiadasz zmysł techniczny i lubisz wykonywać obliczenia?
Potrafisz pracować w szybkim tempie?
Samodzielnie rozwiązujesz problemy?
Lubisz ludzi i potrafisz komunikować się z nimi?
Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!