Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kórnik
    (62-035)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego - Pracownik magazynu

Kórnik

, InterKadra Sp z o.o.

Operator wózka widłowego - Pracownik magazynu
Kórnik

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
(nr ref.: OWW/0516/GĄD)
Miejsce Pracy: Gądki k. Poznania
Obowiązki:
• obsługa wózków widłowych
• załadunek i rozładunek towaru
• transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego

Wymagania

• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym niskiego składowania
• odpowiedzialność i sumienność
• komunikatywność i dobra organizacji pracy
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego na rynku pracy