Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. handlowych

Szczecin

, Tom Sp. z o.o.

Specjalista ds. handlowych
Szczecin

Opis stanowiska

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego
i elektronicznego.

TOM Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Nr ref. ogłoszenia: SH1/04/2016
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 112

Zakres Działań:
- wsparcie zakupu i sprzedaży w zakresie przygotowania dokumentacji handlowej
- pozyskanie i uzupełnianie informacji o potencjalnych Klientach
- budowanie i utrzymywanie bieżących relacji handlowych z Klientami Spółki (obsługa telefoniczna, organizacja spotkań)
- aktywnie wspieranie procesów handlowych
- rozliczanie transakcji handlowych
- przygotowanie analiz i zestawień na potrzeby działu
- komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe, profile ekonomiczne lub pokrewne
- dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- kreatywność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w grupie
- rzetelność, sumienność i zaangażowanie
- silna motywacja do pracy – zorientowanie na efektywność

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji – przeszło 25 lat na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoje zawodowego w dynamicznym środowisku
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej