Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku ELEKTRYK z dobrą znajomością języka niemieckiego

Kraków

, Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k.

ELEKTRYK z dobrą znajomością języka niemieckiego
Kraków

Opis stanowiska

Winckler Personal jest agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Bremen lub Monachium

Termin rozpoczęcia pracy: 01.06.2015 r.

Nr ref.: 051/2015

Wymagania

DOBRA znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (kandydaci z podstawową znajomością języka niemieckiego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji)

Prawo jazdy oraz własne auto (kandydaci niedysponujący własnym środkiem transportu nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji)

Certyfikaty kwalifikacyjne dla elektryków w posiadaniu

Oferujemy

Wynagrodzenie od 1700 EURO NETTO/168 h pracy + możliwość dodatkowo płatnej pracy w nadgodzinach (125 % podstawowej stawki godzinowej)
Zakwaterowanie na terenie Niemiec

Niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem chorobowym, pielęgnacyjnym i emerytalnym + dodatkowe świadczenie VL (vermögenwirksame Leistung) po 6 miesiącach pracy.

Kompleksową pomoc polskiego oraz niemieckiego konsultanta w kwestiach bieżących, związanych z pracą w Niemczech.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Ogłoszenie zostało pobrane z portalu lento.pl