Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Doradca klienta – telefoniczna obsługa

Bielsko-Biała

, Armatis-lc Sp.z o.o

Doradca klienta – telefoniczna obsługa

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Firma: Armatis-LC Polska Sp. Z o.o.

U nas będziesz odpowiedzialny za:
• prowadzenie telefonicznych rozmów z Klientami Indywidualnymi
• przedstawienie oferty oraz zaproszenie do najbliższej placówki w celu jej finalizacji
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami w oparciu o ich potrzeby

Wymagania

• chcesz osiągnąć satysfakcję finansową
• zależy Ci na stabilizacji zawodowej
• lubisz rozmawiać z Klientami i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom
• cenisz sobie pracę w przyjaznym i pomocnym zespole
• posiadasz minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie oparte o podstawę oraz programy motywacyjne zwiększające Twoje zarobki
• profesjonalne szkolenia wstępne
• pakiet benefitów (karta FitSport, system motywacyjny za polecenia)