Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Szubin
    (89-200)

Praca na stanowisku Doradca agrotechniczny

Szubin

, AgroBiznes Park Sp. z o.o.

Doradca agrotechniczny
Szubin

Opis stanowiska

Agrobiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo, ul. Ułańska 9, 89-200 Szubin

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Agrotechniczny

OBOWIĄZKI
Doradztwo rolnicze w zakresie sygnalizacji szkodników upraw i stosowania środków ochrony roślin
Sprzedaż stacji meteorologicznych i czujników wilgotności wraz z ich obsługą
Nawiązywanie kontaktów i stałe poszerzanie bazy klientów
Sporządzanie raportów z wizyt u klientów

Wymagania

Wykształcenie rolnicze lub pokrewne
Mile widziana specjalizacja w dziedzinie: agronomii i agrobiznesu lub ochronie roślin
Znajomość zagadnień doradztwa rolniczego
Mobilność (prawo jazdy kat. B) – warunek konieczny
Wysoka samodzielność i kreatywność w realizacji zadań
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami
Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy

Szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków wraz z materiałami szkoleniowymi
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy