Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Serwisant systemów zdalnego odczytu mediów

Katowice

, HRSigma

Serwisant systemów zdalnego odczytu mediów
Katowice

Opis stanowiska

STANOWISKO: SERWISANT SYSTEMÓW ZDALNEGO
ODCZYTU LICZNIKU MEDIÓW
MIEJSCE PRACY: POLSKA

Opis firmy: Spółka należy do międzynarodowej grupy i zajmuje się produkcją najwyżej jakości wodomierzy, ciepłomierzy oraz systemów zdalnego odczytu. Dynamicznie się rozwija, a za źródło sukcesów uznaje zaangażowanie, pasje i kompetencje pracowników.

Zadania: Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów produktu wspierając aktywnie klientów w trybie: help desk oraz w terenie wspólnie z regionalnym kierownikiem sprzedaży.

OPIS STANOWISKA:
-Identyfikacja problemów klientów i pomoc w ich rozwiązaniu (telefon, mail, zdalny pulpit)
- Wsparcie przy wdrożeniu oraz integracji systemów
-Serwis systemów bazodanowych
- Weryfikacja poprawności działania urządzeń elektrycznych
- Prowadzenie szkoleń u klienta i w siedzibie firmy

Wymagania

- Wykształcenie przynajmniej średnie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (serwis, wdrożenia, konsultacje)
- Znajomość systemów operacyjnych Windows od strony administracyjnej
- Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych opartych na Oracle oraz Borland Database Engine
- Znajomość protokołów TCP/IP
- Prawo jazdy kat. B
- Samodyscyplina, odpowiedzialność i komunikatywność
- Umiejętność współpracy z klientem, selekcja informacji
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole
- Otwartość i gotowość do poszerzania swoich kompetencji

Oferujemy

- Zatrudnienie na pełen etat; bezpośrednio u pracodawcy
- Narzędzia potrzebne do pracy
- Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów
- System wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki
- Ciekawa pracę w firmie o silnej pozycji na rynku; w dynamicznym zespole