Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Programista PHP & MySQL

Kraków

, TeamQuest Sp. z o.o.

Programista PHP & MySQL
Kraków

Opis stanowiska

* rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
* projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
* naprawa zgłoszonych błędów.

Wymagania

* roczne doświadczenie w obiektowym programowaniu w PHP,
* znajomość bazy danych MySQL,
* zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
* znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
* doświadczenie w branży e-commerce.

Oferujemy

* elastyczne formy współpracy - umowa o pracę bądź B2B,
* stabilność zatrudnienia,
* pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
* możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* bogaty pakiet socjalny.