Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Asystent/ka w dziale rekrutacji z językiem niemieckim

Skawina

, ImpactJob Monika Kowacz

Asystent/ka w dziale rekrutacji z językiem niemieckim
Skawina

Opis stanowiska

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy asystenta/tki działu rekrutacji zagranicznych ze znajomością języka niemieckiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Rekrutacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą za granicą
- Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
- Umieszczanie ogłoszeń o pracę
- Prace biurowe

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie