Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branży metalurgicznej

Rzeszów

, Janar

Przedstawiciel Handlowy - branży metalurgicznej
Rzeszów

Opis stanowiska

Janar Jan Rędziniak

Firma Janar specjalizująca się w obróbce wielkowymiarowych wyrobów o dużych masach, producent wentylatorów osiowych i promieniowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branży metalurgicznej

Miejsce pracy: Rzeszów
Obsługiwany Region: województwo podkarpackie

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela
handlowego,
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych relacji
handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych,
• Mile widziana znajomość branży metalurgicznej,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę,
• Stabilną pracę oraz możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń
zawodowych.