Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Kraków

, TIVRON Sp. z o.o.

Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Kraków

Opis stanowiska

• Przyjmowanie zamówień na zakupione przez klienta produkty.
• Wykonywanie połączeń do klientów celem potwierdzenia złożonych zamówień oraz poinformowania o kolejnych etapach ich realizacji.
• Odbieranie połączeń od klientów i odpisywanie na maile celem udzielenia informacji.
• Zaproponowanie klientom czegoś więcej z oferty (dosprzedaż)

Wymagania

Jesteśmy firmą outsourcingową świadczącą usługi w obszarze kompleksowej obsługi klienta w Polsce i za granicą. W swoich działaniach nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie. Dlatego też jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest fakt, że pracownicy polecają swoich znajomych do pracy z nami!

Dołącz i Ty!

Aktualnie poszukujemy osoby w charakterze:

Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (pełny/niepełny etat)

Dlaczego WARTO
• Zatrudnienie w oparciu o długotrwałą współpracę, pełny (od 9.00) lub niepełny etat z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku. Z nami pogodzisz swoje dotychczasowe zobowiązania.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z gwarantowaną stawką podstawową oraz realną do wypracowania prowizję ok. 2000-2500zł netto.
• Przejrzysty i motywujący system prowizyjny.
• Szkolenia, za które zapłacimy a które pomogą zrozumieć Ci jak funkcjonuje firma i z jakich narzędzi korzysta. Cenna wiedza i doświadczenie pozostaną z Tobą na zawsze. O to już zadba nasz trener wewnętrzny.
• Komfortowe warunki w biurze, wyposażoną kuchnię w soki, herbaty i pyszną kawę Latte czy Cappuccino. Wiele rzeczy zamawiamy na Twoje osobiste życzenie. Ponadto, mamy dla Ciebie świeże owoce!
• Przyjazne środowisko pracy, gdzie wszyscy mówimy sobie po imieniu bez względu na charakter wykonywanej pracy. W gronie ok 30 różnych osobowości znajdziesz przestrzeń aby być sobą bez względu na wiek czy doświadczenie.
• Minimum procedur i formalności gwarantuje bezproblemową komunikację.
• Konkursy wewnętrzne z nagrodami jeszcze bardziej motywujące do bycia lepszym!
• Elastyczne podejście i ‪wyrozumiałość - możesz bez problemu wziąć dzień wolny czy zaplanować urlop a w sytuacji choroby spokojnie wyzdrowieć.
• Wsparcie kompetentnych i życzliwych osób w każdej chwili.
• Spotkania i wyjazdy integracyjne z ludźmi, którzy nie żyją tylko pracą!

Oferujemy

• Komunikatywności na wysokim poziomie, przebojowości, otwartości na drugiego człowieka.
• Kreatywności w kontakcie z klientem, empatii., umiejętności przekonywania.
• Zaangażowania w osiąganie co raz to lepszych wyników.
• Doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży będzie dodatkowym atutem.