Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Szczecin

, SLIV

Młodszy specjalista ds. administracji i obsługi klienta
Szczecin

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma działające w sektorze b2b i b2c poszukuje osoby na stanowisko :

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

Bieżąca telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów
Fakturowanie, sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą
Dystrybucja korespondencji przychodzącej i przygotowywanie poczty wychodzącej
Współpraca z działem księgowości, przygotowywanie i przekazywanie dokumentów
Odpowiedzialność i nadzór nad realizacją zamówień i wysyłki
Przygotowywanie raportów
Sporządzanie kalkulacji cenowych
Wprowadzanie danych do systemu
Koordynacja terminowej obsługi dostaw z wewnętrznym planem
Realizacja zadań administracyjnych
Dbanie o wizerunek biura oraz zapewnienie jego prawidłowego funkcjonowania

Wymagania

Znajomość procesu obsługi zamówień i zasad obsługi klienta
Znajomość języka angielskiego mile widziana
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wysoki poziom kultury osobistej
Biegła obsługa komputera (Microsoft Office – Excel, Outlook, Word, Power Point) oraz urządzeń biurowych
Zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klienta,
Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
Pozytywne nastawienie do pracy, dyspozycyjność,
Umiejętność pracy w zespole,
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Prawo jazdy kat. B
Status studenta

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się, ciekawej firmie w nowoczesnym sektorze rynku
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne warunki zatrudnienia
Przyjazną atmosferę pracy