Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny ds. rozwiązań multimedialnych

Toruń

, Telmon

Konsultant Telefoniczny ds. rozwiązań multimedialnych
Toruń

Opis stanowiska

Konsultant Telefoniczny
Miejsce pracy: Toruń

OBOWIĄZKI:
• telefoniczny kontakt z Klientami w celu utrzymania oraz promowania oferty ,
• tworzenie i budowanie długofalowych relacji z Klientem,
• poszerzanie wiedzy z zakresu usług telewizyjnych,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

JEŻELI:
• lubisz kontakt z ludźmi,
• jesteś zaangażowany w realizację założonych celów,
• chcesz się rozwijać zawodowo,
• cenisz sobie współpracę i odpowiedzialność,
• ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w pracy,
• masz dobrą dykcję,
• jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku+ wybrane weekendy,
• odpowiada Ci praca w systemie dwuzmianowym,
• nie masz problemów z obsługą komputera.

Oferujemy

W ZAMIAN OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie) w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• wysokie wynagrodzenie 9zł brutto/1h + silnie motywujący system prowizyjny,
• zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności sprzedażowych oraz możliwość awansu,
• przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole,
• szkolenia produktowe i sprzedażowe mające na celu jak najlepiej przygotować Cię do pracy,
• atrakcyjny pakiet socjalny, zaplecze gastronomiczne, dostęp do firmowej biblioteki,
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Tu Zdrowie, kart Multisport oraz dofinansowania do okularów korekcyjnych,

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu toruniak.pl.