Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny

Warszawa

, Kuracjusz - Producent Wód Mineralnych

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny
Warszawa

Opis stanowiska

Kuracjusz - Producent Wody Mineralnej
Sucha Beskidzka

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
- rynek tradycyjny

(Warszawa i okolice) woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Budowanie sieci sprzedaży (systematyczna obsługa) sklepów, sieci lokalnych, hurtowni) na w/w terenie z realizacją planów sprzedażowych.
Analizę rynku detalicznego na podległym terenie.
Współpracę z lokalnym dystrybutorem i działem obsługi klientów.

Wymagania

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, motywacji i zaangażowania.
Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy.
Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność rozwiązywania problemów.
Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

Ciekawa, pełna wyzwań praca w sektorze FMCG.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b (wg. Twoich preferencji).
Samochód służbowy, telefon.
Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników).
Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego.
Możliwość awansu.
Przyjazną atmosferę pracy.