Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Goleszów
    (39-300)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. utrzymania ruchu

Goleszów

, SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O.

Młodszy specjalista ds. utrzymania ruchu
Goleszów

Opis stanowiska

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. (poprzednia nazwa HANIL E-HWA AUTOMOTIVE POLAND) jest międzynarodową firmą produkcyjną, należącą do koncernu SEOYON E-HWA, którego początki sięgają 1972 roku.

Pierwszy zakład w Polsce powstał w lipcu 2012 roku w Ustroniu. W 2013 roku zarząd spółki podjął decyzję o wybudowaniu drugiego zakładu w Bażanowicach. Lokalizacja obu zakładów nie jest przypadkowa, bowiem stanowi strategiczne położenie względem głównego klienta Hyundai Motor Manufacturing Czech z siedzibą w Noszowicach.

Firma zajmuje się głównie montażem paneli drzwiowych, konsoli podłogowej (skrzynia biegów, podłokietnik) oraz pokrywy bagażnika. W 2015 roku firma pozyskała nowego klienta Volkswagen Poznań. Produkcja paneli drzwiowych do nowej generacji Volkswagen Crafter (fabryka we Wrześni) rozpocznie się już w 2016 roku. Obecnie spółka zatrudnia około 515 pracowników.

Opis stanowiska:
W związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osobę, która wesprze dział utrzymania ruchu na stanowisku Młodszy specjalista ds. utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:
- udział w tworzeniu dokumentacji technicznej,
- udział w tworzeniu procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO/TS 16949 w obszarze utrzymania ruchu,
- wdrażanie działań prewencyjnych i korekcyjnych,
- optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem produkcji,
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw maszyn, dostaw części zamiennych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość programów typu CAD (Catia lub Inventor lub Solidworks) – warunek konieczny,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- znajomość procesów produkcyjnych,
- podstawowa znajomość przepisów prawnych w zakresie bhp, ppoż., eksploatacji maszyn, budynków i środowiska,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- znajomość procedur związanych z ISO TS 16949,
- znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w miłej atmosferze,
- niezbędne narzędzia pracy.