Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Zatrudnimy Kierowników ds. Rozwoju w woj. łódzkim

Łódź

, Marka S.A.

Zatrudnimy Kierowników ds. Rozwoju w woj. łódzkim
Łódź

Opis stanowiska

MARKA S.A.- ogólnopolska i dynamicznie rozwijająca się Firma finansowa zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych, zatrudni KIEROWNIKÓW DS. ROZWOJU.

Teren: Łódź, Bełchatów, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i premię, samochód, telefon oraz system szkoleń.

Obowiązki: nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, rekrutacja oraz selekcja Przedstawicieli, zarządzanie grupą Przedstawicieli i raportowanie wyników pracy.

Wymagania

dążenie do rezultatów, umiejętność zarządzania czasem, komunikatywność, prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie i niekaralność.

Uwaga Kandydacie: nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw!

Oferujemy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych MARKA S.A. z siedzibą przy ul. Świętego Rocha 5 lok.109, 15 - 879 Białystok moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla celów związanych z przebiegiem i rozstrzygnięciem procesu rekrutacji. Bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie".

Kandydatów, którzy wyrażają chęć, by ich CV było wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, dodatkowo prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie moich dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MARKA S.A. Zgoda może być w każdym czasie odwołana".