Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Konsultant z językiem francuskim

Szczecin

, Arvato

Konsultant z językiem francuskim
Szczecin

Opis stanowiska

Arvato jest częścią grupy Bertelsmann, zajmującej się outsorcingiem dla firm z całego świata. W 43 krajach dajemy zatrudnienie ponad 65000 osób. W Szczecinie prowadzimy ‘contact centre’ obsługujące wyjątkowych klientów i w związku z prężnym rozwojem naszej filii planujemy zwiększenie zatrudnienia na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin, Polska
numer referencyjny : infoludek04

Praca Konsultanta polega na udzielaniu informacji telefonicznej i mailowej. Nie prowadzimy sprzedaży.

Wymagania

zaawansowana znajomość języka francuskiego
komunikatywny angielski
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
odpowiedzialność w przetwarzaniu danych osobowych
chęć pracy z ludźmi
pozytywne nastawienie do pracy
mile widziane doświadczenie pracy z klientem

Oferujemy

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
możliwość pracy w zróżnicowanym kulturowo, międzynarodowym środowisku
atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
urozmaicony pakiet socjalny – sport, rozrywka i/lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
pomoc logistyczna i finansowa w razie potrzeby zmiany miejsca zamieszkania
realna możliwość awansu połączoną z dalszym rozwojem osobisto-zawodowym
praca w pomocnym i profesjonalnym otoczeniu
oferujemy pełen trening przygotowujący do podjęcia pracy
możliwość stałego kontaktu z językami obcym

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz zgłoszeniowy wraz z numerem referencyjnym ‘infoludek04’ i poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r., nr.101, poz.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.infoludek.pl.