Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Pracownik Restauracji

Toruń

, Klient GP People

Pracownik Restauracji
Toruń

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia GP People u numerze KRAZ nr 4972 dla swojego Klienta – zajazdu - poszukuje aktualnie 3 Kandydatów na stanowisko:

- aplikuj z głową - przeczytaj wymagania, które są dla naszego Klienta niezbędne

miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia, Burgdorf

opis stanowiska:
- praca na stanowisku kelner, pracownik restauracji
- 2 wolne dni w tygodniu
- zmiany: 6-15, 14-23

Wymagania

- dyspozycyjność od zaraz
- dobry niemiecki w mowie (obsługa Klienta)
- czarna odzież robocza we własnym zakresie

Oferujemy

- zakwaterowanie (pokoiki 1 - osobowe)
- pracę od zaraz
- pracę 40 - 45 h tygodniowo
- umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość zatrudnienia par (ale nie zawsze będą miały te same zmiany)
- umowę o pracę na czas określony na niemieckich warunkach
- warunki socjalne gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim – składki i podatek niemiecki
- jedzenie we własnym zakresie