Branża

  • Finanse/ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Wrocław
    (53-234)

Praca na stanowisku Specjalista ds. funduszy europejskich

Wrocław

, Resulto Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA Resulto Sp. z o.o. Business Consulting od 2012 roku świadczy profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego: opracowujemy biznes plany, budujemy strategie gospodarcze, pozyskujemy dotacje, wyceniamy przedsiębiorstwa, oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne.

Specjalista ds. funduszy europejskich
Wrocław

Opis stanowiska

- Opracowywanie wniosków wspierających pozyskiwanie funduszy europejskich dla biznesu,

- Rozliczanie projektów biznesowych realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich,

- Współpraca przy opracowywaniu biznes planów oraz wycen przedsiębiorstw,

- Przygotowanie różnorodnych analiz oraz badań typu desk research,

- Bieżąca współpracy z Klientami w ramach realizacji zleceń,

- Wsparcie rozwoju biznesu, w tym współudział w pozyskiwaniu Klientów, oraz

- Realizacja różnorodnych zadań bieżących związanych z funkcjonowanie małej firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,

- Umiejętność samodzielnego opracowywania analiz i opisywania ich wyników,

- Praktyczna i ugruntowana umiejętność obsługi oprogramowania MS Excel, Word, Power Point,

- Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz dobra komunikatywność,

- Dokładność i pieczołowitość, oraz ambicja i pracowitość,

- Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie konsultingowe, w szczególności umiejętność opracowywania wniosków dotacyjnych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe,

- Współtworzenie firmy o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej,

- Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- Elastyczny czas pracy.