Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Osoba do pracy w piekarni

Kielce

, Adecco Poland

Osoba do pracy w piekarni
Kielce

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

-Wkładanie i wyjmowanie wyrobów z pieca;
-Pakowanie pieczywa;
-Pomoc w przygotowywaniu wyrobów piekarni;
-Czyszczenie blach oraz inne prace produkcyjne;
-Praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania

-Wysoka motywacja do pracy;
-Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
-Pracy w systemie 3-zmianowym;
-Gotowość do pracy w weekendy;
-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny

Oferujemy

- umowę zlecenie