Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Mistrz Produkcji/ Brygadzista

Bydgoszcz

, FlexHR

Mistrz Produkcji/ Brygadzista
Bydgoszcz

Opis stanowiska

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
dynamicznie działającej firmy z branży poligraficznej,
o ugruntowanej pozycji na rynku,
Kandydatów na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI/BRYGADZISTA
miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref: MP/ 2016

ZADANIA:
• Zarządzanie zespołem pracowników oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania czasu pracy pracowników i stanowisk produkcyjnych
• Planowanie i organizowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
• Rozwiązywanie problemów linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników
• Dbanie o najwyższą jakość oraz terminowość wykonywanych zleceń
• Inicjowanie nowych rozwiązań w obszarze produkcji w celu zwiększenia wydajności pracy

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
• Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
• Umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office
• Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
• Znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze