Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (50-541)

Praca na stanowisku Project Manager / Junior Project Manager

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, Global4Net Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Global4Net to agencja ecommerce od 6 lat działająca na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów (wśród zadowolonych klientów można wymienić między innymi Rotom Polska, Uniwersytet Wrocławski, Grupę Kapitałową Portero).
Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych (stosujemy metodologię pracy SCRUM, frameworki, systemy rozproszone, programowanie w parach).
Dbamy o nasz Zespół poprzez zapewnienie szkoleń i warsztatów, umożliwiamy zdawanie certyfikatów (Zend, Magento), zapewniamy doskonałe warunki pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach w miłej atmosferze - wszyscy się znamy, brak struktury korporacji. Poszukujemy ludzi, którzy pragną się rozwijać, tym samym przyczyniając się do wzrostu wiedzy całej organizacji przy okazji realizując własne pasje.

Project Manager / Junior Project Manager

Opis stanowiska

- Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
- Szacowanie czasu realizacji zadań,
- Planowanie harmonogramu projektów oraz koordynacja zadań,
- Zarządzanie budżetem oraz ryzykiem projektu,
- Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole,
- Zbieranie materiałów od klientów,
- Rozdzielanie pracy pośród członków zespołu oraz egzekwowanie jej realizacji.

Wymagania

Umiejętność organizowania pracy i planowania
Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach Agile
Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i radzenia sobie z wyzwaniami

Oferujemy

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach,
- Możliwość pracy w metodykach zwinnych - SCRUM,
- Dostęp do biblioteki firmowej,
- Imprezy oraz wyjazdy integracyjne,
- Praca w biurze w centrum Wrocławia w klimatyzowanych pomieszczeniach,