Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Praktykant działu rekrutacji z językiem ukraińskim

Wrocław

, ISSP

Praktykant działu rekrutacji z językiem ukraińskim
Wrocław

Opis stanowiska

ISSP Sp. z o.o. – (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), poszukuje praktykantów do działu rekrutacji.

Zapraszamy do przesłania aplikacji jeśli:
- interesuje Cię branża HR
- pragniesz zdobyć nową wiedzę i wykorzystać ją w praktyce,
- jesteś kreatywną, otwartą na nowe wyzwania osobą,
- masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
- jesteś dyspozycyjny przez 30h tygodniowo, przez okres 3 miesięcy.

Obowiązki na danym stanowisku:
-Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
-Zapoznanie się z procesem rekrutacji,
-Pomoc w prowadzeniu i archiwizacji dokumentacji firmowej,
-Wystawianie ogłoszeń na portalach internetowych,
-Bezpośrednia współpraca z urzędem pracy.

Wymagania

-Mile widziani studenci kierunków związanych z rekrutacją,
-Dobra organizacja pracy,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
-Znajomość języka niemieckiego i ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-Płatne praktyki możliwe w pełnym wymiarze czasu,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".