Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Grodzisk Mazowiecki
    (05-825)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Personalnych

Grodzisk Mazowiecki

, Inter-Team Sp. z o.o.

Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska

Firma Inter-Team, jeden z czołowych polskich dystrybutorów części motoryzacyjnych, posiadający 40-letnią tradycję i zatrudniający ponad 1200 osób w 63 oddziałach, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje do Magazynu Centralnego firmy w Natolinie k.Grodziska Maz. na stanowisko:

Opis stanowiska:
-Realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych,
-Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, naliczanie płac,
-Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę,
-Wspieranie procesu selekcji i rekrutacji nowych pracowników,
-Udział w utrzymywaniu kontaktów zewnętrznych z firmami doradztwa personalnego,
-Wdrażanie i monitorowanie systemów motywacyjnych,
-Wspieranie procesu komunikacji wewnętrznej,
-Doradztwo personalne w sprawach związanych ze stosunkiem pracy,
-Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo-płacowej,
-Realizowanie dodatkowych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawo, zzl
-Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Praktyczna znajomość technik i narzędzi HR,
-Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
-Znajomość programów Symfonia Kadry i Płace, pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
-Dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność i kreatywność w działaniu,
- Mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy

• Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie
z wieloletnią tradycją
• Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
• Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych