Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Praca na stanowisku Specjalista ds Exportu

Włocławek

, GP Izomont Sp. z o.o

Specjalista ds Exportu
Włocławek

Opis stanowiska

DAJEMY MOŻLIWOŚCI

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 – letnim doświadczeniem oraz 250 osobową kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
Miejsce pracy: Wiesbaden/Niemcy

ZADANIA:
• Prowadzenie spraw dotyczących rozliczania pracowników i płac
• Prowadzenie spraw urzędowo – meldunkowych
• Realizowanie zadań wynikających z systemu zarządzania jakością
• Terminowe rozliczanie kontraktów zgodnie z jej harmonogramem
• Nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników
• Bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac
• Prowadzenie korespondencji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B
• Dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra samoorganizacja pracy,
• Umiejętności analityczne

Oferujemy

• Umowa o pracę
• Dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji
• Stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O. O."