Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Przedstawieciel Handlowy- Piekarz/ Cukiernik

Olsztyn

, Hays

Przedstawieciel Handlowy- Piekarz/ Cukiernik
Olsztyn

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży spożywczej z siedzibą w Olsztynie, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy- Piekarz/Cukiernik

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

-Realizacja zadań sprzedażowych;
-Profesjonalne prezentowanie produktów poprzez wykonywanie pokazów technologicznych;
-Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;

Wymagania

-Wykształcenie w zawodzie piekarz i/lub cukiernik;
-Dobra znajomość technologii piekarskiej i cukierniczej;
-Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży;
-Dobrą organizację pracy i wysokie zdolności komunikacyjne;
-Prawo jazdy kat. B.

Znajomość technik sprzedaży i negocjacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Jeżeli to stanowisko wydaje Ci się interesujące- prześlij swoje CV na adres e-mail