Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktyki bezpłatne - recepcja

Lublin

, Lubelski oddział

Praktyki bezpłatne - recepcja
Lublin

Opis stanowiska

Do oddziału w Lublinie poszukujemy osób na stanowisko:
RECEPCJONISTKA - PRAKTYKI BEZPŁATNE

Opis stanowiska:

• wsparcie pracowników oddziału w bieżącej pracy,
• pomoc w obsłudze interesantów biura,
• odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych,
• kontakt bezpośredni z Klientami biura, udzielanie podstawowych informacji,
• praca przy komputerze, wyszukiwanie informacji w Internecie,
• drobne prace biurowe,

Wymagania

• absolwent lub student ostatnich lat studiów,
• dyspozycyjność przez 4 dni w tygodniu ( do uzgodnienia ) od poniedziałku do soboty, w godzinach 12 – 16,
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole,
• motywacja, entuzjazm oraz pozytywne nastawienie,
• dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy

• oferujemy bezpłatne praktyki na okres 2 miesięcy w wymiarze 16 h/tygodniowo,
• umożliwiamy zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
• zapewniamy pełną pozytywnych wrażeń pracę w bardzo młodym, dynamicznym i wesołym zespole,
• po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje