Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Młodszy konsultant ds. rekrutacji
Warszawa

Opis stanowiska

* udział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na potrzeby rynku polskiego
* prowadzenie selekcji aplikacji oraz weryfikacja wewnętrznych baz danych
* prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
* budowanie relacji z Kandydatami
* współpraca z instytucjami rynku pracy

Wymagania

* doświadczenie w branży HR
* motywacja i chęć zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
* chęć pogłębiania wiedzy w obszarze rekrutacji
* determinacja w dążeniu do celu i pozytywne nastawienie
* aktywne podejście i inicjatywa w pozyskiwaniu Kandydatów
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i powierzonymi zadaniami
* umiejętność w wyznaczaniu priorytetów i ich realizacji

Mile widziane:
doświadczenie w branży HR - rekrutacje IT

Oferujemy

* umowę zlecenie / umowę o pracę / umowę firma - firma
* dodatkowe lekcje języka angielskiego
* ubezpieczenie medyczne
* pracę w zespole doświadczonych konsultantów - chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniami