Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Piła
    (26-200)

Praca na stanowisku Technolog Procesu Wtrysku

Piła

, ACTIO-HR

Technolog Procesu Wtrysku
Piła

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:
 Odpowiedzialność za technologię procesu wtrysku tworzyw sztucznych,
 Nadzór nad implementacją zmian technologicznych,
 Optymalizacja procesów, monitorowanie wskaźników jakościowych, kontrola parametrów,
 Wdrażanie nowych projektów,
 Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
 Wdrażanie zmian technologicznych oraz modyfikacja technicznych,
 Wsparcie działu produkcji,
 Utrzymanie ruchu w procesie analizy przyczyn awarii,
 Raportowanie do Kierownika Działu Tworzyw Sztucznych,

Wymagania

 Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane specjalizacje związane z obróbką plastyczną),
 Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive lub firmie produkcyjnej tworzącej formy wtryskowe,
 Doświadczenie w projektowaniu form i ich modernizacji,
 Znajomość narzędzi Lean Manufacturing lub pokrewnych oraz doświadczenie w ich użyciu,
 Umiejętność analitycznego myślenia,
 Znajomość środowiska CAD,
 Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej (mile widziany drugi język np. niemiecki),
 Kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

Oferujemy

 Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
 Umowa o pracę,
 Pakiet socjalny, karta Multisport,
 Możliwość udziału w firmowych zajęciach z języka angielskiego,
 Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie organizacji,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)