Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PRAKTYKANT W DZIALE SZKOLEŃ

Warszawa

, SEKA S.A.

PRAKTYKANT W DZIALE SZKOLEŃ
Warszawa

Opis stanowiska

SEKA S.A. Agencja Zatrudnienia (nr 7889) specjalizująca się w rekrutacjach, outsourcingu, doradztwie i szkoleniach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy osoby, która swoją przyszłość zawodową wiąże z branżą szkoleń, chcącej stawiać pierwsze kroki kariery w renomowanej firmie, działającej na rynku od ponad 25 lat.
Praktyki w naszej firmie to szansa na zdobycie cennej wiedzy od najlepszych specjalistów. Jeśli posiadasz odpowiednie predyspozycje i chęć rozwoju, aplikuj do nas!
Dowiesz się jak wygląda proces szkolenia od przyjęcia zamówienia na szkolenie do jego ukończenia potwierdzonego certyfikatem, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

OBOWIĄZKI:
- wsparcie procesu obsługi uczestników szkoleń
- pomoc przy realizacji bieżących projektów szkoleniowych
ogólnopolskich i lokalnych
- wsparcie administracyjno-organizacyjne działu szkolenia
- prace biurowe w szczególności na platformie LMS i w systemie CRM,
- przygotowanie bazy danych - kontakt mailowy i telefoniczny z
Klientem( uczestnikiem szkolenia)

Wymagania

- proaktywność i zaangażowanie,
- dokładność, skrupulatność i samodzielność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dobra znajomość pakietu MS Office
- dyspozycyjność przez 8 tygodni, minimum 20 godz. w tygodniu
(możliwość dopasowania godzin stażu w dniach poniedziałek - piątek,
w godzinach 8:00-17:00)

Oferujemy

- płatne praktyki w dziale szkolenia
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z
największych firm w swojej branży

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."