Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Lesznowola
    (05-506)

Praca na stanowisku Kierownik zmiany w sklepie w Nowej Iwicznej

Lesznowola

, Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. s.k

Kierownik zmiany w sklepie w Nowej Iwicznej
Lesznowola

Opis stanowiska

"Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o."s.k - udziałowiec TOP MARKET" jest supermarketem oferującym niezwykle rozległą paletę cenionych przez klienta produktów najlepszej klasy. Oferta produktów jest stale poszerzana, a klienci liczyć mogą na konkurencyjne ceny, znaczące promocje, ale również na miłą obsługę i estetyczną organizację przestrzeni.

W związku z intensywnym rozwojem do sklepu w Nowej Iwicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Obowiązki:

•dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta,
•zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
•organizowanie i nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu,
•realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
•współpraca z działem handlowym,
•przygotowanie sklepu do akcji promocyjnych,
•dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru oraz aranżację wnętrza,
•dbałość o porządek i czystość w sklepie.

Wymagania

•doświadczenie w handlu detalicznym na stanowisku kierowniczym i znajomości branży spożywczej,
•dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
•umiejętność zarządzania i motywowania pracowników,
•komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
•umiejętność analizowania raportów sprzedaży.

Oferujemy

•możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
•ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•szeroki zakres zadań.