Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Handlu

Białystok

, Premium Cargo Sp z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. Handlu
Białystok

Opis stanowiska

Grupa Konsultacyjna to Agencja Zatrudnienia o numerze KRAZ 898. Dla naszego Klienta, Premium Cargo Sp. z o. Sp. k. (www.premiumcargo.pl), poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
-pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie wzorowej współpracy z Klientami obecnymi
-przygotowywanie ofert handlowych
-prowadzenie negocjacji
-ścisła współpraca z innymi działami Firmy (w szczególności z Działem Spedycji)

Wymagania

-minimum 1,5 roku doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży transportowo-spedycyjnej (warunek konieczny)
-znajomości giełd transportowych
-dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
-doświadczenia w nawiązywaniu kontaktów handlowych i prowadzeniu negocjacji
-umiejętności budowania relacji interpersonalnych
-dobrej organizacji pracy własnej
-umiejętności pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie

Oferujemy

-atrakcyjny system motywacyjny
-pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji
-narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”