Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Administrator Systemu Magazynowego

Olsztyn

, Agencja Zatrudnienia Constans Group nr w KRAZ 6831

Administrator Systemu Magazynowego
Olsztyn

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Constan`s Group nr w KRAZ 6831 dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

- zarządzanie poprawnością procesów magazynowych w autorskim Systemie Obsługi Magazynu SOMAG WMS

-praca na jednoosobowym stanowisku lokalnie oraz współpraca z nadrzędnymi strukturami informatycznymi firmy oraz oddziałami

- rozwiązywanie problemów programistycznych w relacji ERP-WMS-ERP oraz sprzętowych, konfigurowanie drukarek, terminali, współpraca z serwisami hardware`u

- projektowanie, aktualizacje i wdrażanie zmian w istniejącej wersji programu WMS

- realizacja wdrożeń nowych instalacji programu

- szkolenie i wspieranie użytkowników systemu WMS

- inicjowanie procesów optymalizujących funkcjonowanie systemu, w tym w zakresie poprawiającym efektywność operacji magazynowych

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- min. 1 rok
- znajomość oprogramowania ERP Comarch CDN XL, MS Office
- systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- wzorowa organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo wysoka motywacja do pracy
- wykształcenie min. średnie, wskazane wyższe

Oferujemy

- umiejętność programowania w języku Delphi
- znajomość baz danych MS SQL, FlagShip, Postgres oraz pisania zapytań sql
- doświadczenie przy wdrożeniach systemów WMS z obsługą przez radioterminale i ERP

- niezbędne narzędzia pracy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- oferta dotyczy pracy na czas określony