Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z j. angielskim

Zielona Góra

, Emaks Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik biurowy z j. angielskim

Opis stanowiska

Emaks to dynamiczna firma z segmentu E-Commerce. W swojej ofercie posiadamy m.in. innowacyjne urządzenia spawalnicze, elektronarzędzia, wagi, liczarki. Oferujemy także wysokiej jakości wyposażenie cateringowe oraz wiele innych produktów z sektora biznesu i przemysłu. Klienci cenią nas za dobrą ofertę, możliwość sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanej przez nas ofercie.
W związku ze znaczącym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie

Opis stanowiska:
• Aktywny udział w projektach realizowanych w firmie
• Prowadzenie spraw administracyjnych oraz organizacyjnych
• Przygotowywanie materiałów, dokumentów, informacji na zlecenie Zarządu
• Opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji
• Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
• Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy
• Dbanie o właściwe reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami

Wymagania

• Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość j. niemieckiego
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Konsekwencja w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
• Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu
• Proaktywna postawa nastawiona na współpracę, zaangażowanie i budowanie relacji
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Dobra obsługa pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel

Oferujemy

• Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Koleżeńską atmosferę i komfortowe warunki pracy