Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Olchowiec
    (22-150)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Sortowanie i pakowanie owoców

Olchowiec

, Axell Polska 2004 Sp. z o. o.

Sortowanie i pakowanie owoców
Olchowiec

Opis stanowiska

WAKACJE 2015 !!!

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do: Sortowania i pakowania świeżych owoców.

Miejsce pracy: Olchowiec (pow. biłgorajski)

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Liczba wakatów: 50

Obowiązki:

- sortowanie owoców na taśmie,
- pakowanie owoców.

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- pełna dyspozycyjność w okresie od lipca do września;
- mile widziane ukończony kurs operatora wózków widłowych;

Oferujemy

- umowa zlecenie;
- stawka godzinowa: 9 - 11 zł brutto/godzinę (w zależności od ilości przepracowanych godzin dziennie);
- możliwość zakwaterowania na miejscu pracy;
- możliwość pracy w parach lub w grupach znajomych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z dopiskiem: Sortowanie owoców.