Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Orzysz
    (12-250)

Praca na stanowisku Operator maszyn w duzych piekarniach ( Dessau )

Orzysz

, WBD Weldning Service

Operator maszyn w duzych piekarniach ( Dessau )
Orzysz

Opis stanowiska

Firma WBD WeldingService GmbH jest wyspecjalizowanym usługodawcą w zakresie doradztwa personalnego w branży spawalniczej oraz innych. Firma ta została założona w roku 1997 w Dessau przez Pana Matthiasa Putze. Od tego czasu firma WBD WeldingService GmbH stała się wiodącym usługodawcą , zatrudniającym ponad 150 wykwalifikowanych pracowników np. spawaczy, ślusarzy rur wg norm ISO, jak i pracowników w przemyśle spożywczym.

Dla naszego nowego klienta w Dessau poszukujemy pracowników, z doświadczeniem pracy w dużych piekarniach oraz najlepiej z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Twoje obowiązki obejmują:

• konfigurowanie, regulacje i eksploatacji maszyn i produkcji przemysłowej
• Monitorowanie i kontrola procesu produkcji
• dokumentacja procesów i wdrożenie kontroli jakości w procesie produkcji
• Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterki maszyn i produkcji
• wykonywanie prostej konserwacji maszyn i urządzeń,
• nadzór nad personelem produkcyjnym / -inside odpowiedzialność

Wymagania

• Ukończone szkolenia, najlepiej w zakresie żywności, metalu lub elektryki
• Jeśli to możliwe, 2 lata doświadczenia w obszarze odpowiedzialności
• Doświadczenie z produkcją jak najbardziej korzystne
• umiejętności PC

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie na niemieckich warunkach na pełen etat
• umowa o prace oraz inne dokumenty przetłumaczone na j. polski
• niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (również dla najbliższych członków rodziny)
• gwarancja odprowadzania składek do instytucji niemieckich
• zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• możliwość pobierania niemieckiego rodzinnego (Kindergeld) 184 EUR na każde dziecko miesięcznie
• bardzo dobre wynagrodzenie

Wyżej wymieniona praca ma charakter długoterminowy
Start pracy: maj 2015

Wynagrodzenie:
ok. 8,50 EUR/h brutto + 200 € miesięcznie dopłaty do dojazdu
Prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie podania o pracę na adres mailowy.