Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Rzeszów

, Solid Security Sp. z o.o.

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
Rzeszów

Opis stanowiska

Solid Security - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Rzeszów, Sędziszów Małopolski, Zaczernie (pow. rzeszowski)
nr oferty: 540/RZE/KPOF

Wymagania

- Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
- Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
- Niekaralność
- Sumienności i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
- Umiejętność działania w sytuacjach stresowych
- Wysoka kultura osobistea
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika (handlowy, biurowy, produkcyjny, logistyczny, mieszkaniowy)
- Dogodny i zmianowy system pracy
- Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
- Osobom bez doświadczenia zapewniamy szkolenie
- Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do indywidualnych potrzeb
- Współpracę z renomowanymi Klientami
- Stabilność zatrudnienia
- Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze