Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Gliwice - Kontroler jakości

Gliwice

, CRS Polska

Gliwice - Kontroler jakości
Gliwice

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji / Kontroler jakości
Miejsce pracy: Gliwice - lokalizacja do wyboru!

Zadania:

- Kontrola jakościowa i wizualna

- Prace produkcyjne

- Montaż elementów

- Prace manualne

Wymagania

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

- Zdolności manualne

- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

- Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy

- umowę zlecenie (zawierana na dłuższy okres czasu, możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego)

- praca stała od zaraz

Gwarantowany dojazd dla osób z Zabrza i Bytomia!

Zapraszamy do wysyłani aplikacji a adres: rekrutacja@crspolska.com, w temacie wiadomości proszę wpisać "KJ-Gliwice"