Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent ds. pozyskiwania dotacji i Rozwoju Eksportu

Wrocław

, Centrum Doradczo Szkoleniowa Malon Sp. z o

Asystent ds. pozyskiwania dotacji i Rozwoju Eksportu
Wrocław

Opis stanowiska

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP poszukuje osoby na stanowisko:
Zadania:
Do zadań osób na tym stanowisku należeć będzie realizacja działań i tworzenie dokumentacji związanej z projektami objętymi dofinansowaniem UE, w szczególności:
• pisanie wniosków i projektów w generatorach aplikacyjnych,
• przygotowanie koncepcji projektów (założenia merytoryczne i budżetowe),
• analiz rynkowych, raportów, materiałów tekstowych w oparciu o pozyskane (zewnętrznie
i wewnętrznie) informacje,
• monitorowanie otoczenia rynkowego i preferencji wybranych grup docelowych lub branż,
• wyszukiwanie i tłumaczenie informacji ze stron obcojęzycznych na potrzeby realizowanych działań,
• strategii wizerunkowych i marketingowych,
• baz danych.

Wymagania

• status studenta studiów zaocznych, wieczorowych lub dziennych,
• „lekkie pióro" - umiejętności pisania dobrych i bezbłędnych tekstów pod względem merytorycznym i stylistycznym,
• skrupulatność, rzetelność, terminowość,
• dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność obsługi komputera - dobrej znajomości pakietu Ms Office,
• umiejętności opracowywania analiz i wyciągania wniosków,
• łatwość poruszania się w internecie i efektywnego poszukiwania informacji,
• zainteresowanie tematyką i wiedza z zakresu:
- pozyskiwania dotacji z UE,
- międzynarodowych stosunków gospodarczych i marketingu,
- tworzenia analiz rynkowych (SWOT, analiza konkurencji itp.).

Oferujemy

• możliwość zapoznania się z praktycznymi aspektami związanymi z realizacją projektów objętych dofinansowaniem z funduszy UE,
• możliwość pracy zdalnej,
• współpracę opartą o umowę o dzieło/ zlecenie.