Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Jarosław
    (37-500)

Praca na stanowisku Logistyka, praca w biurze

Jarosław

, MDF Sp.z.o.o

Logistyka, praca w biurze
Jarosław

Opis stanowiska

Firma MDF Sp. z o.o., działającej w branży sprzedaży eksportowej dachówki BRAAS oraz akcesoriów dachowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

"SPECJALISTA d/s LOGISTYKI"

Opis stanowiska.

- Komunikacja mailowa oraz telefoniczna z konkretnymi producentami materiałów budowlanych (głównie złożenie zamówień)

- Komunikacja mailowa oraz telefoniczna z konkretnymi odbiorcami towaru z Ukrainy (głownie przyjmowanie zamówień)

- praca w programie Comarch (wystawienie faktur, WZ, PZ )

- przygotowanie kompletu dokumentów dla Urzędu Celnego (wypełnienie wg wzoru)

- inne niezbędne obowiązki biórowe

Wszystkie wykonywane czynnosci dokładnie opisane w tzw "vademecum" (co i jak robić), otóż "niespodzianek" nie będzie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub na jakimkolwiek stanowisku administracyjnym w biurze

- swobodna obsługa MS Office i Internetu

- praca w programie Comarch

- odpowiedzialność i uczciwość

- sumienność i dokładność

- systematyczność

Oferujemy

- Okres Probny (1-3 miesiące) - umowa o pracę na okres próbny. Wysokość wynagrodzenia - minimalna krajowa.

- po okresie próbnym - Umowa o pracę. Wysokość pensji - do negocjacji.

- premie za realizacje powyżej założonego planu

Dodatkowe uwagi.

- Masz jakieś swoje oczekiwania co do wysokości wynagrodzenia? Pisz je w CV.

- Ostateczna wysokość wynagrodzenia będzie ustalona po spotkaniu z kandydatem.

- znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (umiesz pisać, czytać) będzie Twoim dodatkowym atutem

- miejscowość wykonywanej pracy - Jarosław (Tywonia).