Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kalisz
    (62-800)

Praca na stanowisku Pracownik Przyjęcia Towaru

Kalisz

, E. LECLERC

Pracownik Przyjęcia Towaru
Kalisz

Opis stanowiska

E. LECLERC jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników. To, jak również niskie ceny sprawiają, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów.

Aktualnie do hipermarketu E.LECLERC w Kaliszu poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK PRZYJĘCIA TOWARU
Osoba podlegać będzie hierarchicznie Kierownikowi Rampy

Opis stanowiska pracy:
- zapewnienie prawidłowego przyjęcia dostaw, składowania i przemieszczania towaru
- zapewnienie płynnego i prawidłowego przepływu towaru
- przyjęcie towaru według obowiązujących przepisów, kontrola dokumentów
- sporządzanie dokumentacji magazynowej
- kontrola i nadzór nad powierzonym mieniem i obsługą urządzeń technicznych znajdujących się w magazynach
- sprawne funkcjonowanie swojego działu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• aktualnej książeczki Sanepidu
• uprawnienia na wózki widłowe
• zaangażowania w wykonywaną pracę
• odpowiedzialności
• umiejętności organizacji pracy
• sumienności i uczciwości

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące zadania
• stałą pracę w stabilnej firmie