Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wsparcia sprzedaży- branża stalowa

Rzeszów

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży- branża stalowa
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta- lidera w branży produkcji elementów stalowych- poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży.

ref. No.: 6-13-39880

OBOWIĄZKI

- kompleksowa obsługa istniejących Klientów
- odpowiadanie na zapytania ofertowe przesyłane przez potencjalnych Klientów
- przygotowywanie kosztorysów oraz ofert (w tym negocjowanie warunków)
- ścisła współpraca z Przedstawicielami Handlowymi w celu sprawnej obsługi Klientów

Wymagania

- min. 3-letnie doświadczenie w dziale handlowym, obsługi Klienta- branża hutnicza, przemysł (w tym min. 6 miesięcy w branży stalowej)
- samodzielność w działaniu
- umiejętność pracy pod presją czasu
- biegła znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Office)

Oferujemy

- pakiet szkoleń wstępnych
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna
- praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji
- możliwość realnego wkładu w rozwój i osiągnięcia firmy