Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjny

Poznań

, Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Pracownik administracyjny
Poznań

Opis stanowiska

Team Prevent Poland jest chętnie wybieranym partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi na wysokim poziomie dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Celem Team Prevent jest polepszenie jakości produktów obsługiwanych przedsiębiorstw, warunków pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych oraz dbałość o środowisko naturalne. Świadczymy usługi w zakresie: Jakość produkcji, BHP i P.POŻ, Ergonomia, Medycyna pracy, Ochrona środowiska, Szkolenia, IT.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

- sporządzanie dokumentacji projektowej oraz odpowiednich raportów,
- wykonywanie zadań administracyjnych związanych z obsługą klientów,
- obsługa projektowa klientów,
- wsparcie administracyjne PM,
- obsługa klientów oraz zwiększane ich liczby i zadowolenia,
- sporządzanie ofert.
Warunki współpracy:
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę
- Wymiar czasu pracy: cały etat

Wymagania

- min. licencjackie wykształcenie kierunkowe, mile widziane wykształcenie z zakresu BHP i Ochrony Środowiska,
- min. roczne doświadczenie,
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
- doświadczenie i umiejętność współpracy z klientami,
- umiejętność myślenia i działania strategicznego

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole, w intensywnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym, świadczącej usługi dla czołowych firm krajowych i zagranicznych. Atrakcyjny system wynagrodzeń. Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji. Elastyczny czas pracy wyznaczony zadaniami realizowanymi m.in. w terenie u klientów.