Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Piła
    (64-900)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Zatrudnimy przedstawicieli handlowych

Piła

, TRANS - MASZ S.A.

Zatrudnimy przedstawicieli handlowych
Piła

Opis stanowiska

Firma TRANS - MASZ S.A. zatrudni przedstawicieli handlowych - rejon powiatu pilskiego, Piła.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności wykorzystywania technik sprzedaży,
- zdolności negocjacyjnych,
- kreatywności oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
- prawa jazdy kat. B,
- komunikatywności i kultury osobistej.

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki - system prowizyjny,
- pracę samodzielną i pełną wyzwań,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.