Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Toruń

, GC-UBEZPIECZENIA

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Toruń

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca Multiagencja Ubezpieczeniowa poszukuje do pracy:

Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych

Główne zadania:
• profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowo-finansowe
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów majątkowych jak i życiowych
• przygotowywanie rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta
• utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• wykształcenie minimum średnie
• umiejętność budowania relacji z klientami
• wysoka kultura osobista
• samodzielność w działaniu
• orientacja na rozwój własny i realizację celów biznesowych

Oferujemy

• możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
• szkolenia produktowe, sprzedażowe i licencyjne
• indywidualne podejście do współpracowników w oparciu o wypracowane standardy
• szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo-finansowych (18 Firm Ubezpieczeniowych)
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne